پرسشنامه پایداری رابطه زوجین

امروزه تقویت نهاد خانواده و کاهش آسیب طلاق مستلزم انجام پژوه‌های بیشتر در حوزه روابط زوجین و خانواده می‌باشد و همکاری و مشارکت شما عزیزان نقش بسیار مهمی در شکل گیری خانواده سالم و به تبع آن جامعه پویا و سالم دارد. شایان ذکر است که بر اساس قوانین اخلاق حرفه‌ای اطلاعات و نظرات شما با رعایت اصل رازداری، صرفا در جهت اهداف پژوهش استفاده می‌گردد لذا خواهشمند است با صبوری و دقت لازم به سوالات این پرسشنامه پاسخ دهید.

پیشاپیش از مشارکت ارزشمند و احساس مسئولیت اجتماعی شما سپاسگزاریم .

توجه داشته باشید

از آنجا که تعداد سوالات این پرسشنامه حدود ۳۰۰ سوال می‌باشد، لازم است تا کاربران با یک نام کاربری در پرسشنامه ورود کنند تا اگر کاربر به هر دلیلی مجبور به ترک سایت شد بتواند دوباره با نام کاربری خود وارد سایت شود و به باقی سوالات پاسخ دهد.

ورود
آیا تا به حال با این نام کاربری در پاسخ به سوالات پرسشنامه شرکت کرده‌اید؟

مرکز روانشناسی و مشاوره یاس

این مرکز در سال ۱۳۸۴ با دریافت مجوز رسمی از سازمان ملی جوانان کار خود را آغاز نمود و در ادامه با شکل گیری سازمان نظام روان شناسی و مشاوره بعنوان مرکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده پروانه فعالیت دریافت نمود.

ارائه خدمات تخصصی به مراجعان در مسایل فردی و خانوادگی به صورت حضوری و غیرحضوری و همچنین ارائه خدمات روان شناسی به مراجعان در قالب جلسات گروهی و کارگاه‌های آموزشی از اهداف اصلی مرکز یاس می‌باشد.

ارتباط با مرکز یاس

تلفن تماس: ۴۴۰۱۵۰۸۰-۰۲۱

مار را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید